Švadlena zaplnila Lucernu

Jarní vlaštovka v podobě druhého nejúspěšnějšího australského filmu roku 2015 – Švadlena (The Dressmmaker) – přilákala do Lucerny tři stovky diváků a příznivců Aussie Film Festu.

Speciální projekce filmu Švadlena s Kate Winslet v titulní roli vzbudila velký zájem diváků. Máme radost, že jsme pro vás uspořádali promítání filmu, který nejde do české kinodistribuce. Výpravný snímek si skutečně zasloužil předvedení na velkém plátně.

V poločase příprav třetího ročníku Aussie Film Festu s radostí oznamujeme, že letos plánujeme programovou nabídku rozšířit o novozélandské snímky. Připravujeme projekci archivního snímku v kině Ponrepo, představíme snímky mladé australské filmařské generace i animované filmy. Nabídku AFF rozšíří i televizní minisérie.

Třetí ročník Aussie Film Festu proběhne tradičně v kině Lucerna ve dnech 18. – 22. listopadu 2016 a následně v Bratislavě. Nově se můžete těšit i na doprovodný program v podobě přednášek o australské kinematografii a australských reáliích. Program rozšíří povědomí diváků o událostech, které zachycují snímky AFF 2016.

#AussieFilmFest2016

Sledujte náš web a sociální sítě, kde vám žádná novinka neunikne:

www.aussiefilmfest.cz
www.facebook.com/AussieFilmFest
www.twitter.com/Aussie_FilmFest

share:


Odebírejte Newsletter

Jazyk/Language: