Novozélandské krátké filmy / New Zealand short films

Jarní jamování / Spring Jam

Režie / Directed by: Ned Wenlock, 2016, 6 min.

Mladému jelenovi chybí působivé parohy, je mu tedy jasné, že musí vyluzovat sladkou hudbu, pokud má mít nějakou šanci v době páření.

A young stag, lacking impressive antlers, knows he needs to improvise sweet music if he’s to have any chance during the mating season.

Soudná hospoda / Judgment Tavern

Režie / Directed by: Dean Hewison, 2016, 11 min.

Příběh mladé dívky Lucie, která s živou hlavou svého otce hledá jeho prchající tělo. Ve studené tmavé noci nacházejí přístřeší v malé vesnické hospodě, kde čeká záhadný cizinec s nedokončenou záležitostí.

Judgment Tavern tells the story of Lucia, a young girl carrying her father’s living head as they search for his fleeing body. On a cold dark night, they take shelter in a small village tavern – where a mysterious stranger with unfinished business is waiting.

Stěhování / Moving

Režie / Directed by: Eli Kent, Leon Wadham, 2016, 12 min.

Po bolestném rozchodu pomáhá skupina přátel bývalému páru vystěhovat se ze starého pokoje.

In the wake of a painful break up, a group of friends band together to help the former couple move out of their old room.

Pár / The Couple

Režie / Directed by: David White, 2016, 8 min.

Po diagnostikování rakoviny se Patrick začíná vzdalovat své ženě Stephanii. Vydrží jejich vztah, nebo je už příliš pozdě?

Following his cancer diagnosis, Patrick withdraws from his wife, Stephanie. Will their relationship survive or is it too late?

Loď se potápí / Abandon ship

Režie / Directed by: Katherine McRae, 2015, 11 min.

Matka zažívá příšerný den se svými malými dětmi. Bere je podél pobřeží k starému vraku, kde vize z minulosti sjednotí rodinu.

A mother having a hellish day with her toddlers takes them on a journey around the rugged coastline to the site of an old shipwreck, where a vision from the past reunites the fractured family.

Šlápni na to! /Shout at the Ground  

Režie / Directed by: Joe Lonie, 2016, 11 min.

Novozélandští rockeři podléhají cestovní nevolnosti v dodávce, a přitom rozebírají krádež, která je připravila o celou víkendovou tržbu.

Trapped in a speeding van, a Kiwi rock band succumb to travel sickness while deconstructing the heist that robbed them of an entire weekend’s door takings.

Nekompromisní / Stick to Your Gun

Režie / Directed by: Joe Hitchcock, 2016, 9 min.

Milovnice zbraní se snaží uvařit snídani muži připoutanému k posteli, ale nejprve musí stůj co stůj zastavit divoké kuře, které se vzalo bůhví odkud.

A gun-loving woman aspires to cook breakfast for the man handcuffed to her bed, but first she has to stop a wild chicken from destroying everything.

Pelorus

Režie / Directed by: Alex Sutherland, 2015, 12 min.

V roce 1979 málo známý odvážlivec uskuteční první moderní bungee jumping z mostu Pelorus v Marlborough. Příběh novozélandského inovátorství a přátelství podle skutečné události.

In 1979 a little-known pioneer makes the first modern bungee jump off the Pelorus Bridge in Marlborough. A true story of Kiwi innovation and mateship.

share:


Odebírejte Newsletter

Jazyk/Language: