Krátké filmy studentů AFTRS (Australian Film Television and Radio School):

 

Všichni boží tvorové, režie Brendon McDonall 2013 – 19’ – DCP (AUS)

Bratři Asher a Charlie žijí po smrti svého otce sami s matkou. Jejich už tak křehký sourozenecký vztah prochází testem téměř mytických rozměrů, když se v jednom z nich probudí zlo.

Blanka, režie Jamieson Pearce 2014 – 4’ – DCP  (AUS)

Na cestě domů se Blanka dívá skrze výlohu na neobyčejný výjev a je náhle stržena touhou tančit a objevovat. Když se vrátí do reálného světa, ukryje se do noci, nebo se bude snažit získat muže za sklem?

Objetí, režie George-Alexander Nagle 2013 – 16´ – DCP (AUS)

Otec se nedokáže vyrovnat s těžkým postižením své dcery, v předvečer jejích 19 narozenin se nechtěně zaplete do vlastních slabostí a musí znovu najít cestu ke své rodině.

Eric, režie Andrew Lee 2014 – 15’ – DCP (AUS)

Jedné noci se v motelu potkávají kluk odstavený parťáky od večírku a bývalý voják s postraumatickým syndromem z války. Jejich letmé setkání znamená střet dvou charakterů, kdy oba ztratili a těžce hledají cestu ze své vnitřní samoty.

Náplava, režie Malina Mackiewicz – 2014 – 10’ – DCP (AUS)

Aishe nemůže spát a probudí svou mladší sestru, protože od doby, co jejich matka zemřela, poprvé viděla svého otce políbit jeho novou přítelkyni.

Hernajs, režie Tanya Goldberg 2011 – 8’ – DCP (AUS)

Černá komedie, jak se pětasedmdesátiletí Ray a Mary Horsboroughovi rozhodli nečekat na smrt a vzít osud do svých rukou, ale jejich plánovaná dvojitá sebevražda nevychází podle plánu.

Vycpávka, režie Warwick Young 2013 – 22’ – DCP (AUS)

Černá komedie, kde Peter Murphy nesmírně miluje svou matku, že bez ní nemůže žít, a Petera zas miluje dívka odvedle, která neví, jak na něj.

 

Festivaly:
Cannes Film Festival – Marché du Film

share:


Odebírejte Newsletter

Jazyk/Language: